Budynki - Sprzedaż - Bystre - Czarna - bieszczadzki - Podkarpackie

drukuj_dodano 2017-08-22 15:23:25, drukuj_nr_ogłoszenia 1726

Domy, Podkarpackie, Bystre, sprzedaz, 1726

Domki na ... „końcu świata”... w urokliwych Bieszczadach!
Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności do działki o pow. ok. 35 arów zabudowanej dwoma drewnianymi chatami oraz bajkowym domkiem/altanką. Z jednej chyżej bojkowskiej chaty stworzono dwie mniejsze chatki (ok. 63m2 i ok. 50m2). Zbudowane są z ponad stuletnich bali. W 2017r. przeprowadzono remont.
W większej chacie znajduje się kuchnia, łazienka z wc, salon i sypialnia. W kuchni i sypialni podłoga wykonana z paneli bardzo dobrej jakości, w salonie z desek drewnianych i częściowo z płytek, w łazience z gresu. Dach pokryty eternitem.
W drugiej chatce znajduje się salon, sypialnia i łazienka z wc. Podłogi wykonane częściowo z płytek i częściowo z terakoty. Ponadto w domku tym wyprowadzone zostały piony umożliwiające adaptację poddasza. Dach pokryty blachą. Ogrzewanie obydwu domków realizowane jest z umiejscowionego w kuchni pieca o mocy 14 kW obudowanego cegłą i żeliwną płytą. Piec ten wykorzystywany jest również do ogrzewania wody w dwóch domkach. Dodatkowo w większej chatce w łazience i sypialni rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe, a w salonie zamontowany grzejnik. W mniejszej chatce we wszystkich pomieszczeniach znajdują się grzejniki oraz w salonie tzw. koza. Ponadto na działce stoi mały drewniany domek zwany bajkowym domkiem przy drzewie. W domku, do którego doprowadzony jest prąd, mieści się niewielki salonik z antresolą. Z tarasu rozpościera się przepiękny widok na bieszczadzkie dzikie pagórki i góry. Wśród rosnących drzew i kwiatów znajduje się żeliwny grill wraz z ławkami, huśtawka, piaskownica oraz duży drewniany stół z siedziskami. Woda doprowadzona jest ze studni mieszczącej się na działce. Nowa kanalizacja i szambo. Działka płaska w kształcie zbliżonym do trapezu.
Chaty można z powodzeniem wykorzystać pod wynajem. Chętnych, aby spędzić wolny czas w takim niecodziennym, klimatycznym otoczeniu z dala od miejskiego zgiełku zapewne nie zabraknie.
Atutem nieruchomości jest również to, iż znajduje się na końcu wsi, w sąsiedztwie znanej cerkwi leżącej na Szlaku Architektury Drewnianej. Serdecznie zapraszam na prezentację w terenie – to trzeba koniecznie zobaczyć ponieważ żaden opis nie odda cudownego charakteru tej nieruchomości!
Oferta w biurze nr 1726.
Serdecznie zapraszam do obejrzenia!
Global Real Estate Nieruchomości Lesko
ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7
38-600 Lesko
tel: 690999445
tel: 696 087 924
e-mail: aldona@globalraelestate.pl
Tytul_cena 749 000 Lista_et_waluta
pow_calkowita 113.00 Lista_et_m2
zamieszkanie zaraz
material_budowlany drewno
prad Tytul_tak
kanalizacja szambo

Tytul_kontakt

Global Real Estate Lesko
13 4696732
lesko@globalrealestate.pl