Budynki - Sprzedaż - Mików - Baligród - leski - Podkarpackie

drukuj_dodano 2018-04-12 14:40:28, drukuj_nr_ogłoszenia 1764

Domy, Podkarpackie, Mików, sprzedaz, 1764

Dom Bieszczady - Chata z bala w cichej i spokojnej miejscowości Mików.
Przedmiotem sprzedaży jest wyremontowana w 2014 roku połowa budynku mieszkalnego usadowiona na działce o powierzchni 869 m/2 miejscowości Mików gmina Komańcza.
OPIS OGÓLNY OFERTY: 2 - wariantowa oferta sprzedaży nieruchomości na działce o pow. 869 m2. zabudowanej całorocznym, mieszkalnym domem drewnianym, oraz stodołą - częściowo zaadaptowaną na potrzeby noclegów turystycznych.
Własność hipoteczna; parcela i część domu geodezyjnie wydzielona , całkowicie ogrodzona.
Jako całość przedstawionej poniżej oferty (wariant. I + II)- wraz z częściowo już przeprowadzoną adaptacją stodoły na cele mieszkalne (remont, przebudowa) - świetnie nadaje się do zarobkowego wykorzystania w komercyjnej działalności wypoczynkowo – turystyczno - rekreacyjnej
(noclegi, wypożyczalnia rowerów, etc).
Do kupienia całość (cena: 230 000.-zł), ewentualnie tylko wariant I oferty (cena: 145 000.-zł).
LOKALIZACJA: BIESZCZADY - Wieś MIKÓW (łem:. Mykow) - dawna osada pracownicza i park konny Nadleśnictwa Komańcza, wybudowana dla pracowników Nadleśnictwa w latach 1953-1956 w dolinie Osławy i potoku Mikowego. Malownicza i urbanistycznie piękna bięszczadzka osada, usytuowana pomiędzy ramionami masywów górskich Chryszczatej i Magurycznego, 6 km od Przełęczy Żebrak, 3 km od rezerwatu quot;Jeziorka Duszatyńskiequot;. Zabudowa wsi: drewniana (12 dwurodzinnych domów architektonicznie identycznych wraz z zabudowaniami gospodarczymi).
OFERTA SPRZEDAŻY - wariant I. (Cena: 145 000.-zł.).
Do sprzedaży DOM Z DREWNA w najprawdziwszych, nie skolonizowanych jeszcze przez tłumy zmotoryzowanych turystów i nie zadeptanych BIESZCZADACH! Jest to całkowicie przebudowana wewnątrz i wyremontowana ODDZIELNA CZĘŚĆ DWURODZINNEGO DOMU; kapitalny remont oraz przebudowa domu wykonane zostały w latach 2014-2016.
DZIAŁKA: W tym wariancie powierzchnia oferowanej działki wynosi około 5 arów..
MEDIA NA DZIAŁCE: woda, prąd, pełna kanalizacja na całej działce.
DOJAZD: Bezpośredni wjazd na posesję z asfaltowo-żwirowej drogi leśnej Mików - Przełęcz Żebrak, w odległości 300 m od drogi lokalnej Smolnik- Duszatyn-Prełuki. Dojazd do Cisnej – 20 km (przez Smolnik, lub Wolę Michową), dojazd do N. Łupkowa: 6 km; do Komańczy: 20 km (przez N. Łupków, lub 9 km przez Duszatyn, Prełuki i lasem).
DOM DREWNIANY, piętrowy, kryty blachodachówką (bordo, mat). Całkowita powierzchnia użytkowa domu (wraz z werandą) ok. 80 m2. (w tym pow. mieszk. ok. 60 m2).
STAN TECHNICZNY: DOSKONAŁY – całkowity remont i przebudowa w latach 2014-2016, zarówno wewnątrz: ściany, sufity, podłogi, trzon kuchenny (piec, podkowa, wentylacja)oraz instalacja c.o.,wod.-kan. i instalacja elektryczna - oraz na zewnątrz: rekonstrukcja i przedłużenie dachu (wymiana więźby, folia, ocieplenie, pokrycie blachodachówką, przebudowa komina i przewodów kominowych), dobudowa obszernego ganku z odrębnym wejściem, podłącze elektryczne.
W budynku znajdują się: kuchnia, 2 pokoje, przedpokój oraz łazienka. Parter: 1 pokój mieszkalny (16,9 m2), kuchnia (12 m2), łazienka (4,3 m2), przedpokój (7,3 m2), schody na piętro.
Na piętrze: 1 pokój (16 m2 z możliwością poszerzenia pod skosy dachu) + dod. pomieszczenie (4 m2) które zostało zaadoptowane na łazienkę na piętrze.
OGRZEWANIE DOMU: piec kaflowy z podkową w kuchni, , c.o. (miedziana instalacja, kaloryfery, glikol). Ciepła woda: bojler grzany podkową, wraz z dodatkowym elektr. wkładem grzejnym.
ZAOPATRZENIE, ZAKUPY: Najbliższy stacjonarny sklep ogólno-spożywczy znajduje się w sąsiedniej wsi Smolnik n/Osławą (3,5 km).
Dodatkowo funkcjonują stale tzw. sklepy quot;obwoźnequot;: trzy razy w tygodniu, na miejscu.
BEZPIECZEŃSTWO: Odnawiana Polisa PZU + atut bezpośredniego sąsiedztwa stanowią SOLIDNĄ, TRWAŁĄ GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA na przypadek nieobecności!
------------------------------------------
OFERTA SPRZEDAŻY - wariant II (całość):
Na drugiej części posesji znajduje się także BUDYNEK INWENTARSKI (dawna stodoła, stajnia ), idealny na przeznaczenie dla DZIAŁALNOŚCI KOMERCYJNEJ (np. jako turystyczna baza noclegowa), aktualnie w trakcie prawie całkowicie już zakończonej adaptacyji na potrzeby mieszkalne (salon z sypialnią + kuchnia + łazienka. Do dokończenia ocieplenie nowego dachu i adaptacja na 2 pokoje na pierwszym piętrze). Powierzchnia użytkowa tego obiektu: ponad 100 m2 na wydzielonej z całości w tym wariancie części działki o pow. 4,5 ara.
STAN OBECNY: po przebudowie konstrukcji ścian, stropów, podmurówek, fundamentów, wykonaniu betonowych wylewek podłogowych, osadzeniu stolarki drzwiowej i okiennej (PCV), wymianie konstrukcji dachowej i poszycia dachowego (blacha trapezowa - zielony mat). Idealne do wykorzystania na cele zarobkowe (turystyka komercyjna): ok. 40 m2 parteru z przeznaczeniem na: salon-jadalnię, sypialnię, łazienkę, mini-kuchnię) + piętro ok. 60 m2 (do podziału na co najmniej dwa pokoje sypialne).
wariant II oferty (cena: 80 000.-zł).
-------------------------------
PODSUMOWANIE CAŁOŚCI PRZEDSTAWIONEJ OFERTY:
SPRZEDAŻ CAŁOŚCI – (wariant I+II, tj.: ogólna pow. użytkowa zabudowań = 180 m2, działka o pow. 9,5 ara): cena 230 000.-zł.
----------------
Oferta w biurze: 1764
Global Real Estate Nieruchomości Lesko
ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7
38-600 Lesko
(13) 4696732
Osoba prowadząca:
Mirosław Leszczyński
Kontakt:
696-649-788
e-mail: biuro@globalraelestate.pl
Tytul_cena 230 000 Lista_et_waluta
pow_calkowita 180.00 Lista_et_m2

Tytul_kontakt

Mirosław Leszczyński
696 649 788
(13) 469 67 32
biuro@globalrealestate.pl